Ежедневно с 9:00 - 18:00

передзамовлення

WMF 5000S+ гарантує ще більше порцій кави на годину при відносно невеликих розмірах машини завдяки використанню особливих деталей і компонентів. Потужний заварник забезпечує тривалий термін служби і високу продуктивність кавового автомата WMF 5000 S+. Ця кавоварка добре підходить для роботи в місцях, високим навантаженням відвідувачами в години пік.

Сенсорний дисплей дозволяє легко керувати кавоваркою, а новітня система очищення робить догляд за автоматом простим і швидким.

WMF 5000 S+ здатний готувати до 250 порцій кави, а асортимент напоїв включає в себе напої з гарячою і холодною молочної піною. Нескінченні можливості всього одним натисканням на сенсорну кнопку!

Характеристики

Вага 37кг
Видача окропу До 180 чашок
Кава для приготування зерно
Країна виробник Німеччина
Потужність 3.5Вт
Розміри (ШхВхГ) 325х716х590
Тип Суперавтомат

Повний опис

Молочні / Парові системи

Basic Milk. Гаряче молоко, гаряча молочна піна – повністю автоматичне приготування.

Easy Milk. Гаряче і холодне молоко, гаряча молочна піна - повністю автоматичне приготування.

Dynamic Milk.Гаряче і холодне молоко, гаряча і холодна молочна піна - повністю автоматичне приготування. Різна текстура гарячої та холодної молочної піни.

Basic Steam. Гарячі напої, гаряче молоко і гаряча молочна піна - з використанням паровідводом. Ручне включення і виключення.

Easy Steam. Гарячі напої, гаряче молоко і гаряча молочна піна - з використанням паровідводом. автоматичне вимкнення завдяки датчику температури.

Auto Steam. Гарячі напої, гаряче молоко і гаряча молочна піна трьох видів - з використанням паровідводом. Повністю автоматичне використання, виключення завдяки датчику температури.

 

Системи очищення

Basic Clean. Очищення кавомашини чистить рідиною вручну. Система кавомашини буде

промита сумішшю води і чистячих засобів для молочної системи WMF. після очищення

машина промивається чистою водою. Трубку необхідно промивати в ручному режимі

один раз в день, поміщаючи в очищувальну рідину.

Easy Clean. Система повної автоматичного очищення за допомогою використання спеціальних засобів для таблеток для молочної системи WMF і синього очисного боксу. синій очисний бокс з чистячої таблеткою необхідно під'єднати до кавомашини замість ємності для молока. Після запуску повної автоматичної програми очищення машина буде дозовано постачати гарячу воду в очисний бокс до повного розчинення чистить таблетки. Таким чином, молочна система машини буде повністю очищена

в автоматичному режимі. Після завершення очищення молочна система буде промита чистою водою. Молочний піноутворювач необхідно промивати в ручному режимі, поміщаючи в очищувальну рідину раз в тиждень.

Clean in Place. Система повної автоматичного очищення за допомогою використання спеціальних засобів для таблеток для молочної системи WMF і синього очисного боксу. синій очисний бокс з чистячої таблеткою необхідно під'єднати до кавомашині замість ємності для молока. Після запуску повної автоматичної програми очищення, машина буде дозовано постачати гарячу воду в очисний бокс до повного розчинення чистить таблетки. Таким чином, молочна система машини буде повністю очищена в автоматичному режимі. Після завершення очищення молочна система буде промита

чистою водою. При даній системі очищення ручна промивка піноутворювача не вимагається.

Plug + Clean. Система повної автоматичного очищення гарячою водою і парою. Адаптер plug + clean

витягується з молочного боксу і підключається до машини, молочному кулеру або зовнішньому боксу plug + clean. Після включення програми повної автоматичної системи очищення, вся молочна система машини буде очищена за допомогою гарячої води і пара. Молочний піноутворювач потрібно промивати в ручному режимі один раз в тиждень.

Просмотренные товары

Кавомашина професійна суперавтоматична WMF 5000 S+

Кавові Машини

Кавомашина професійна суперавтоматична WMF 5000 S+

передзамовлення

Отзывов: 0

КУПИТЬ

Подпишитесь на наш блог и мастер-классы

Фабрика кавових рішень» (Coffee Solutions Factory) пропонує комплексне рішення для кавового бізнесу, а саме: професійне кавове обладнання, сервісне обслуговування і високоякісні сорти кави та чаю. Зусилля компанії направлені на створення для клієнта універсальної кавової концепції, що має на меті підвищення його прибутків, та пропозицію смачних кавових напоїв стабільної якості.

Фабрика кавових рішень» (Coffee Solutions Factory) пропонує комплексне рішення для кавового бізнесу, а саме: професійне кавове обладнання, сервісне обслуговування і високоякісні сорти кави та чаю. Зусилля компанії направлені на створення для клієнта універсальної кавової концепції, що має на меті підвищення його прибутків, та пропозицію смачних кавових напоїв стабільної якості.